Medewerkers

Projectleiding en contact


Joris Van Puyenbroeck
Campus Brussel
Warmoesberg 15, 1000 Brussel
Campus HIG
Huart-Hamoirlaan 136, 1030 Schaarbeek
Lokaal: E.5001
Telefoon: 02/240.68.40
E-mail: joris.vanpuyenbroeck@odisee.be

Inge Verhaegen
Campus: Brussel - Parnas
Stationsstraat 301, 1700 Dilbeek
Lokaal: P.2207
Telefoon: 02/609.37.81
E-mail: inge.verhaegen@odisee.be

Onderzoekers Odisee


Margarita Wilson - onderzoeksmedewerker
Campus Brussel
Warmoesberg 15, 1000 Brussel
Lokaal: E.5001
Campus HIG
Huart-Hamoirlaan 136, 1030 Schaarbeek
E-mail: margarita.wilson@odisee.be

Lieven Fierens - onderzoeksmedewerker
Campus: Brussel - Erasmus & Parnas
Warmoesberg 15, 1000 Brussel
Stationsstraat 301, 1700 Dilbeek
Lokaal: E.5001 & P.3105
Telefoon: 02/609.37.71
E-mail: lieven.fierens@odisee.be

Expertise en inhoudelijke opvolging

Els Vos - ODISEE, els.vos@odisee.be
Eva Cornelis - VIVES, eva.cornelis@vives.be
Davy Nijs en Tom Van Dries - UCLL, davy.nijs@ucll.be

Partners

L.ink heeft als stuurgroep de Commissie Inclusie van het Vlaams Welzijnsverbond